Şriftin ölçüsü :

Saytın rəngi :

Bələdiyyələr

S/S Bələdiyyənin adı Bələdiyyənin əhatə əhalisinin sayı Bələdiyyə sədrinin soyadı, adı, atasının adı Əhatə etdiyi inzibati ərazi vahidləri
1. Yevlax 57420 Məmmədəliyev Müşviq Salman oğlu Yevlax şəhəri
2. Qaramanlı 2269 İsmayılov Əlövsət Məhəmməd oğlu Qaramanlı
Nəmərli
Köyük
Dələlləklər
Hacımahmudlu
Nuralılar
3. Qaraməmmədli 2763 Əyyubzadə Suca İkram qızı Qaraməmmədli
Rüstəmli
4. Nemətabad 1991 Rüstəmbəyli Xudabaxış Mühiddin oğlu Nemətabad
Duzdaq
5. Yəldili 1338 Həsənova Adilə Allahverdi qızı Yəldili
6. Tanrıqulular 2523 Hüseynov Əli Qnyaz oğlu Tanrıqulular
7. Hürüuşağı 963 Məmmədov Asəm Əşrəf oğlu Hürüuşağı
Boşçalı
8. Havarlı 3514 Musayeva Pərvanə Sərvan qızı Havarlı
Əkşəm
9. Hacıselli 1390 Musayev Sahib Əli oğlu Hacıselli
Marzılı
10. Ərəş 2204 Cəfərov Röyal Kazım oğlu Ərəş
Meyvəli qəsəbəsi
11. Yuxarı Qarxun 1779 Abdurəhimova Ruqiyyə Nuruş qızı Yuxarı Qarxun
12. Aşağı Qarxun 1365 Bostanov Rövşən Əbülfət oğlu Aşağı Qarxun
13. Aşağı Bucaq 2407 Həsənov Lətif Rəşid oğlu Yuxarı Bucaq
Aşağı Bucaq
Yenicə
14. Gülövşə 1995 Allahverdiyev Sahil Sahib oğlu Gülövşə
Bəydilli
15. Varvara 1698 Rəsulova Nazlı Qədim qızı Varvara
16. Cırdaxan 478 Həsənov Qiyas Əsgər oğlu Cırdaxan
17. Aşağı Salamabad 1571 Əmrəliyeva Arzu Əyyub qızı Aşağı Salamabad
Əcəmi
18. Qaraoğlan 1200 Ələsgərova Suburı Sırxan qızı Qaraoğlan
19. Qoyunbinəsi 2736 Süleymanov İlqar İsa oğlu Qoyunbinəsi
20. Malbinəsi 2296 Əlizadə Əli Teyyub oğlu Malbinəsi
21. Səmədabad 1945 Qurbanov Asif Rəşid oğlu Səmədabad
Bünyadabad
İsmayılabad
22. Nərimanabad 1757 Məmmədova Vəfa Şəmil qızı Nərimanabad
23. Ərəbbəsrə 832 Şöyübova Gülnarə Vahid qızı Ərəbbəsrə
24. Xanabad 1819 İsmayılov Tahir Dağlar oğlu Xanabad
25. Kövər 2553 Qədirov Əli Şiralı oğlu Kövər
Kolanı
26. Balçılı 1141 Zeynalova Lyuba İlyas qızı Balçılı
Ağqıraq
27. Salahlı 2592 Xəlilov Turabin Cahangir oğlu Salahlı
28. Xaldan 3988 Göyüşov Üzeyir Rəsul oğlu Xaldan
Quşçu
Yuxarı Salamabad
29. Aran 6963 Rzayev Əbülfət İdris oğlu Aran qəsəbəsi

 

Keçidlər